+420 774 656 385 recepce@studiotuzka.cz

Sociální sítě hýbou světem

Není tajemstvím, že sociální sítě jsou nejnavštěvovanšjšími stránkami na internetu, hned po vyhledavačích. Dokáží člověka vtáhnout a chytit na dlouhou dobu. Využijte toho. Buďte tam taky.

 

Založení, vytvoření, nastavení

Možností a nastavení je opravdu hodně. Ujmeme se toho za Vás. Založíme Vám profil, nastavíme co nejlépe to jde, vytvoříme jednotnou grafiku a odprezentujeme. Zbytek už může být na Vás, ale nemusí.

Vytvoření profilu na sociálních sítích

Vytvoříme a nastavíme profil na sociálních sítích. nejčastěji zakládáme profily na Facebooku a Instagramu, ale zvládáme také LinkedIn nebo i Twitter.

Nastavení profilu

Zvládli jste si vytvořit profil, ale nevyznáte se v nastavení nebo na to nemáte čas? Vše nastavíme za Vás, případně pomůžeme formou konzultace osobně či přes telefon.

Jednotná grafika na profilech

Zajistíme, aby všechny Vaše profily na sociálních sítích byly jednotné a působili jako celek. Jednotné vystupování je velice důležitý prvek, který dodáva brandu sílu.

Fotky, příspěvky, reklama

Když už máte profil vytvořený, je důležité nejen dobře vystupovat, ale taky se o profil starat, aby správně fungoval. Můžete taky skrze sociální sítě podpořit návštěvnost nebo získání nových zákazníků skrze reklamu.

Správa sociálních sítí

Nechcete se zatěžovat spravováním webových stránek nebo na to nemáte čas? Nechte to na nás. Poradíme si jak se správou obsahu, tak s aktualizacemi, ci zabezpečením.

Příspěvky co zaujmou

Nevíte co dávat na profily, aby si lidé všimli? Pomůžeme Vám najít cestu nebo zajistíme vše do začátku, aby Vám to šlo snadněji. Obsah je velice důležitý pro publikum.

Reklama na sociálních sítích

Přiveďte nové zákazníky na Váš web nebo jen podpořte návštěvnost svých webových stránek. Pomůžeme s nastavením nebo vše zařídíme dle Vašeho přání.

Sociální sítě kam se podíváš

Facebook

Dnešní svět se točí okolo sociálních médií každý den. Vnímáme tuto skutečnost a proto Vám rádi uděláme facebookový profil zajímavý a zapamatovatelný.

Firemní nebo soukromý profil?

Ať už potřebujete fotografie nebo video pro Vaši firemní stránku, kde je dobré vytvořit celý vizuál nebo na soukromý profil, kde se chcete odprezentovat v dobrém světle? Zařídíme, aby vše vypadalo na jedničku.

Texty, nápady, soutěže …

Kromě vizuální stránky jsme samozřejme schopni zařídit také obsahovou či marketingovou stránku Vašeho facebookového profilu. Více se však dozvíte přímo na stránce pro správu sociálních sítí.

Grafika a webdesign Znojmo | Správa sociálních sítí | Studio Tužka

Instagram

Dnes už instagram není jen “cvaknutí fotky” na telefonu a zveřejnění. Chcete být úspěšní? Musíte umět zaujmout. Umět fotky upravit. Sjednotit barvy profilu, sjednotit prezentaci i grafiku celého kanálu.

Facebook a instagram v jednom

Chcete na Vašem facebookovém profilu zveřejňovat fotografie, které prezentujete na instagramu? Není problém! Zařídíme, nastavíme, odprezentujeme.

Více followerů

Je to běh na dlouhou trať, neslíbíme Vám 3000 followerů za týden. Za to se zaručíme, že ti co přibudou budou mít opravdu  zájem o Váše příspěvky.