+420 774 656 385 recepce@studiotuzka.cz

Stylový design a grafika ze Znojma

Grafika a design jsou důležitou součástí Vaší prezentace a toho jak Vás vnímá okolí. Šanci zaujmout máte většinou jen jednou a my se rádi postaráme o to, aby se tak stalo napoprvé.

 

Logo, brand, firemní identita

Co opravdu umíme a co nám jde, jsou firemní identity. Zakládáte firmu a tápete s názvem? Nevíte jaké zvolit barvy nebo tvary. Nechte to na nás. Vymyslíme a realizujeme vše od názvu, přes skicu po finální brand.

Firemní Identita

Zajistíme kompletní péči pro Vaši osobu či firmu. Vytváříme prezentace značky, firmy, či Vašeho jména. „Ušijeme“ Vám kompletní prezentaci na míru.

Brand

Mnoho lidí zaměňuje logo s brandem. Brand je vlastně „celá značka“ a ta zahrnuje veškeré vystupování. Takže logo, slogany, design či jejich kombinace.
Umíme navrhnout a uzpůsobit značku tak, aby vše bylo ucelené, jednotné a vizuálně čisté.

Logo / Logotyp

Logo je univerzální nástroj, který může říct vše nutné o Vaší firmě či produktu. Pokud to jde a je logo dobře udělané, člověk hned ví, co je předmětem podnikání nebo na co, že se to dívá, co je to za reklamu.

Od vizitky po billboardy

V dnešní době máme technologie na to, abychom mohli potisknout snad úplně vše. Zvládneme potisknout papír, ale klidně i PVC nebo textil. Vytvoříme Vám na míru vše od vizitky po billboard.

Letáky / Bannery

Máte logo, ale žádné materiály pro prezentaci? Nebo naopak máte materiály, které už nejsou atraktivní a neladí s trendy dnešní doby? Vytvoříme Vám prospekty pro prezentaci, za kterou se nebude stydět.

Vizitky

Mnoho lidí už od vizitek upustilo, ale i v dnešní době můžete vizitkou zaujmout nebo ji použít jako funkční nástroj. Dnes už to není pouze o kousku papíru.
Existuje mnoho variant a možností. Dají se udělat dřevějné, plastové, karetní atd.

Velkoformáty / Billboardy

Vaše reklama u silnice nebo na štítu domu? Postaráme se, aby i za ten krátký čas, který má člověk na povšimnutí, ho reklama opravdu zaujala.

Grafika na weby a sociální sítě

Offline reklama je sice fajn, ale pokud nejste na sociálních sítích, jako byste nebyli.
Sjednotit vzhled všech kanálů nebo vytvořit kompletní vizuální styl pro všechny sítě je pro nás hračka.

Facebook, instagram, twitter

Aby i Vaše sociální firemní stránky či profily vypadali dobře a lidé si je spojili s Vámi, je nutné vystupovat stejně. Mít stejnou vizuální identitu, texty, barvy …

Stories / Posty

Všimli jste si, že facebookové stránky jako třeba ČiliChili nebo Rádio Krokodýl mají vizuálně stejné posty? Umíme Vám udělat šablony (vzory), které můžete používat i Vy. Takto lze udělat posty, ale i stories.

Webové bannery / Reklama

Chystáte se zaplatit si reklamu? Různé weby mají různé podmínky a rozměry. Je důležité dodržet určitá pravidla. Nemusíte to řešit – nechte to na nás. Vytvoříme Vám bannery či reklamní posty přesně tak, aby fungovaly.

Realizované projekty

Logo redesign / firemní identita

Core studio

Dostali jsme za úkol našim partnerům z Brna osvěžit logo a udělat ho tak, aby logo bylo nadčasové a použitelné prakticky všude.
Budou se realizovat reklamí předměty, nálepky, atd.
Logo ale zároveň musí být čitelné a nápadné i na fakturách nebo vizitkách, což byl úkol sám pro sebe.
Podívejte se jak jsme to zvládli.

Grafika a webdesign Znojmo | Grafické služby | Studio Tužka
Grafika a webdesign Znojmo | Grafické služby | Studio Tužka

Reklamní předměty / Grafika

Trička pro Suma

Úkol zněl jasně. Vytvořte skvělý, poutavý a hlavně vtipný návrh pro trička na firemní akci, ale potřebujeme, aby se trička  dala nosit celoročně.
Chceme aby z triček bylo patrné, že se jedná o naši firmu.
A tak jsme je udělali.

Webové stránky / Leták

Šikovná veverka

S paní Marcelkou jsme dali dohromady malé webové stránky a leták.
Stránky slouží pro prezentaci a objednání pomůcky pro děti, aby se naučily si pravidelně čistit zuby a leták si můžete přečíst v čekárně u zubaře nebo na nástěnce ve školce.

Grafika a webdesign Znojmo | Grafické služby | Studio Tužka