+420 774 656 385 recepce@studiotuzka.cz

Foto & Video

Nabízíme profesionální focení i točení videa pro firmy, živnostníky i jednotlivce. Umíme vyfotit jídlo, prostory i portréty. Vytvořit intro nebo prezentační klip.

 

Fotografie

Fotografie jídla / food styling

Fotit jídlo není tak lehké, jak se zdá být. My však umíme celou scénu hezky nadekorovat a už víme, co kterému jídlu sluší a odkud a jak které jídlo fotit.

Fotografování produktů / výrobků

Kvalitní fotografie samotného produktu nebo celé produktové řady. Umíme! Řekněte nám co chcete vyfotit, vypracujeme koncepty a návrhy tak, aby vše vypadalo přirozeně a realisticky.

Veletrhy, výstavy, prezentace

Chcete ukázat, kde vás lidé mohli vidět? Potřebujete se odprezentovat pro další veletrh či výstavu? Kontaktujte nás a my vám uděláme foto, kterým se rádi budete prezentovat.

Video

Promo video

Plánujete prodej nového produktu? Otevíráte nový podnik a chcete, aby se o tom vědělo? Napište nám a my se o to postaráme.

Intro / outro pro video

Zvládáte si udělat záznam, ale potřebujete nějakou úvodní znělku? Plánujete redesign loga a chcete k němu udělat rovnou animaci? Ano, i toto umíme.

Záznam z akce

Plánujete akci a potřebujete fotografa? Potřebujete udělat příjemné, kvalitní video z akce? Ochutnkávka, team building, ples – jsme tu pro Vás.

Realizované projekty

Foto / Video

Videogalerie

V galerii si můžete prohlédnout videa z tatérské promo akce Golden Empire nebo můžete shlédnout spot pro Noc Venku, kterou Studio tužka sponzorovalo a tvořilo vizuály.
Máme tu i ukázku intra pro Toulky-znojemskem.cz nebo provoněné video baristy Radka Švajky.

Foto / Video

Fotogalerie

Vytvoříme fotografie, který budou prezentovat Vás, Vaši firmu, Vaše produkty, ubytování … Jsme schopni vyfotit skoro vše.

Fotografie je skvělá forma, jak se představit světu, ale také skvělý komunikační prostředek pro sociální média.

Fotky a videa pro sociální sítě

Facebook

Dnešní svět se točí okolo sociálních médií každý den. Vnímáme tuto skutečnost a proto Vám rádi uděláme facebookový profil zajímavý a zapamatovatelný.

Firemní nebo soukromý profil?

Ať už potřebujete fotografie nebo video pro Vaši firemní stránku, kde je dobré vytvořit celý vizuál nebo na soukromý profil, kde se chcete odprezentovat v dobrém světle? Zařídíme, aby vše vypadalo na jedničku.

Texty, nápady, soutěže …

Kromě vizuální stránky jsme samozřejme schopni zařídit také obsahovou či marketingovou stránku Vašeho facebookového profilu. Více se však dozvíte přímo na stránce pro správu sociálních sítí.

Grafika a webdesign Znojmo | Fotografické služby a video | Studio Tužka

Instagram

Dnes už instagram není jen „cvaknutí fotky“ na telefonu a zveřejnění. Chcete být úspěšní? Musíte umět zaujmout. Umět fotky upravit. Sjednotit barvy profilu, sjednotit prezentaci i grafiku celého kanálu.

Facebook a instagram v jednom

Chcete na Vašem facebookovém profilu zveřejňovat fotografie, které prezentujete na instagramu? Není problém! Zařídíme, nastavíme, odprezentujeme.

Více followerů

Je to běh na dlouhou trať, neslíbíme Vám 3000 followerů za týden. Za to se zaručíme, že ti co přibudou budou mít opravdu  zájem o Váše příspěvky.