+420 774 656 385 recepce@studiotuzka.cz

Děláme fotografie a videa, které prodávají …

  • ​portrétové fotografie
  • fotografie jídel
  • fotografování produktů (šperky, doplňky, aj.)
  • fotografování průmyslových výrobků
  • fotografování dárkových předmětů
  • veletrhy, výstavy
  • automobily, motocykly

Foto & Video

Nabízíme profesionální focení pro firmy, živnostníky i jednotlivce. Možnost focení na různých lokacích. Focení se může realizovat u klienta, případně můžeme použít náš ateliér.

Fotografie jídla/food styling

Fotit jídlo není tak lehké, jak se zdá být. My však umíme celou scénu hezky nadekorovat a už víme, co kterému jídlu sluší a odkud a jak které jídlo fotit.

Fotografování produktů/průmyslových výrobků

Kvalitní fotografie samotného produktu nebo celé produktové řady. Umíme! Řekněte nám co chcete vyfotit, vypracujeme koncepty a návrhy tak, aby vše vypadalo přirozeně a realisticky.

Veletrhy, výstavy, prezentace

Chcete ukázat, kde vás lidé mohli vidět? Potřebujete se odprezentovat pro další veletrh či výstavu? Kontaktujte nás a my vám uděláme foto, kterým se rádi budete prezentovat.

Promo video

Plánujete prodej nového produktu? Otevíráte nový podnik a chcete, aby se o tom vědělo? Napište nám a my se o to postaráme.

Je libi intro?

Zvládáte si udělat záznam, ale potřebujete nějakou úvodní znělku? Plánujete redesign loga a chcete k němu udělat rovnou animaci? Ano, i toto umíme.

Záznam z akce

Plánujete akci a potřebujete fotografa? Potřebujete udělat příjemné, kvalitní video z akce? Ochutnkávka, team building, ples – jsme tu pro Vás.

Ochutnávka našich video prací

Podívejte se na již realizované projekty. Intra, animace log, záznamy z akcí, promo video …

Fotky a videa pro sociální sítě

Facebook

Dnešní svět se točí okolo sociálních médií každý den. Vnímáme tuto zkutečnost a proto Vám rádi uděláme facebookový profil zajímavý a zapamatovatelný.

Firemní nebo soukromý profil?

Ať už potřebujete fotografie nebo video pro Vaši firemní stránku, kde je dobré vytvořit celý vizuál nebo na soukromý profil, kde se chcete odprezentovat v dobrém světle? Zařídíme, aby vše vypadalo na jedničku.

Texty, nápady, soutěže …

Kromě vizuální stránky jsme samozřejme schopni zařídit také obsahovou či marketingovou stránku Vašeho facebookového profilu. Více se však dozvíte přímo na stránce pro správu sociálních sítí.

Propagace a reklama

Vytvoříme Vám propagační i reklamní příspěvky, ať už pro nové liky, dosah příspěvků, či pro zvyditelnění.

Instagram

Dnes už instagram není jen “cvaknutí fotky” na telefonu a zveřejnění. Chcete být úspěšní? Musíte umět zaujmout. Umět fotky upravit. Sjednotit barvy profilu, sjednotit prezentaci i grafiku celého kanálu.

Facebook a instagram v jednom

Chcete na Vašem facebookovém profilu zveřejňovat fotografie, které prezentujete na instagramu? Není problém! Zařídíme, nastavíme, odprezentujeme.

Propagační příspěvky

Na facebooku i instagramu jsou možnosti propagace. Že je tam mnoho možností a nevíte jakou zvolit? Namusíte si lámat hlavu. Uděláme to za Vás.

Více followerů

Je to běh na dlouhou trať, neslíbíme Vám 3000 followerů za týden. Za to se zaručíme, že ti co přibudou budou mít opravdu  zájem o Váše příspěvky

Jak to u nás chodí
Proces & Workflow.

Naše postupy nejsou nějak nestandartní. Jsou možná až klasicky jednoduché.  Ale mají posloupnost, kterou se snažíme vždy dodržet, protože má význam.

Samozřejmě, vše záleží od projektu, ale držíme se osnov, které se nám osvědčily v mnoha našich projektech.

v
Poptávka a zadání projektu

Vždy to začíná poptávkou a zadáním projektu.

Schůzka a návrh

Když známe projekt, sejdeme se a navrhneme řešení.

Schválení projektu

Proběhnou korektury a návrh se upravuje, dokud není schválen.

Nasazení do produkce

Po odsouhlasení a testování, pouštíme projekt na světlo světa.

Pojďme do toho společně

Máte nápad a potřebujete realizaci? Potřebujete redesign? Návrh letáku? Zavolejte, napište …
Jsme tu pro vás.